26. prosince 2012

Setkání fanoušků projektu KICK FRANCE2013

Setkání fanoušků projektu KICK FRANCE2013
se uskutečnilo v předvánoční sobotu 22.12.2012 na atletické dráze ASK Slavia Praha.


Celkem asi 15 koloběžkářů a příznivců se zde sešlo, aby podpořilo odvážné muže odhodlané absolvovat jubilejní 100. ročník legendární Tour de France na koloběžkách. Cílem setkání bylo, mimo jiné, společně ujet jednu setinu (chcete-li 1%) z celkové plánované délky závodu, která bude v roce 2013 třitisícešestset kilometrů.
Nenechal jsem si to ujít už proto, že bych se rád k týmu v průběhu TdF připojil a ujel některou z plánovaných etap.

Na atletické dráze se sešli čtyři členové základního týmu.Zleva v žlutých dresech: Jarda Odvárka, Honza Vlášek, Vašek Liška, Michal Kulka.
Dalšími členy týmu jsou finský závodník Alpo Kussisto a francouz Rene Koning, kteří  na fotografii z pochopitelných důvodů chybí :-).

Doladit stroje,doplnit energii


a připravit ke startu......strat!Kroužit 33,6 km po atletickém oválu může někomu připadat jako šílenost,
my všichni jsme si ale koloběh navzdory zimě a padajícímu sněhu moc užili.Celou setinu Tdf nám zpříjemnil perfektní skorovánoční cattering.Během kroužení na koloběžkách jsme diskutovali o tom co kluky na Tour de France čeká, s čím se mohou na trati potkat, a kolik úsilí je ještě budou stát přípravy (mám na mysli fyzickou přípravu v tréningu).
A napadlo mě, jak bychom jim my, koloběžkoví pozemšťané, mohli pomoci.Během začátku roku 2013 vyhlásíme několik stokilometrových tras spolu s předběžnými termíny. Jízdy budou součástí tréningu týmu  KICK FRANCE 2013.  Každý kdo bude chtít ochutnat něco málo z celkové fyzické zátěže, která účastníky TdF čeká, bude mít možnost za účasti některého z členů týmu jízdu absolvovat.

Co vy na to?    

Pro ty, kteří se chtějí o projektu dozvědět více, doporučuji navštívit webové stránky www.kickfrance2013.com  

Foto: všichni

3 komentáře:

 1. Máte představu, kde se budou trasy pohybovat?
  Taky bych to zkusil, ale jsem z Vysočiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trasy by měli odpovídat tomu, co kluky čeká na TdF. V jejich zájmu se tedy bude jednat o trasy s dostatečným převýšením. Šumava, Krušné Hory. Na trasách se ještě domluvíme a včas zveřejníme.

   Vymazat
 2. Nenechte si ujít společný tréning s účastníky KickFrance 2013. 30.3-1.4. pořádáme Czech Tour.
  http://www.kolobezky-plzen.cz/canard-zero-cz/0/0/2/123

  OdpovědětVymazat