17. srpna 2012

RUN-UP, běh do schodů. Třeba i s koloběžkou

Během závodu RUN-UP, běhu do schodů v Plzni, vyběhl Milan Vřešťál do 16. patra i s koloběžkou a nechal za sebou několik svých soupeřů.

Náš stan s koloběžkami jste mohli navštívit na plzeňském závodě RUN-UP, běhu do schodů.Samozřejmě jsem nemohl jen přihlížet a běžel do 16. patra plzeňského mrakodrapu BCB centra s dalšími 200 závodníky.Jako na výrobním páse. Každých 20 vteřin vyběhl jeden závodník...


...a zastavil se až v 16. patře (kategorie ELITE). V kategorii Open se běželo "jen" do 10.patra

Poznáte, kdo běžel po schodech a kdo jel výtahem? :-)


Pro vítěze celého závodu byla určena mimo další ceny i nová koloběžka KOSTKA TOUR z naší prodejny. Do 16.patra vyběhl za méně než 1 a půl minuty.Sám o sobě je to velký sportovní výkon a i pravidelní účastníci o tom vědí své. Plzeňský koloběžkář Milan Vřešťál ale neodolal a vydal se do schodů i s naší koloběžkou. Vidíte, že i s koloběžkou se dá běžet do schodů hóóóódně rychle.

Do 16. patra třeba za 2 minuty, 43 vteřin a 96 setin.Kdo poběží příště?

Kdyby Vám připadala červená koloběžka neznámá, pak jen doplňuji, že se jedná o nový model koloběžky KOSTKA STREET, který najdete také v naší prodejně. Je určený jak pro děti, tak pro dospělé a to díky nosnosti až 150 kg. Koloběžka bude v nabídce ve více barevných provedeních tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. A vejde se téměř všude!

Foto: Václav Jun a Marie Osvaldová

Žádné komentáře:

Okomentovat