19. května 2012

Koloběžková 24 hodinovka

Na 4. ročníku koloběžkové 24 hodinovky tekl pot i krev. Všichni účastníci si ale odvezli fantastické zážitky.

V pátek 18.5 2012 v 19:00 byl odstartován 4. ročník závodu koloběžek na 24 hodin. Zúčastnilo se ho 8 týmů - celkem 64 závodníků. Kromě tradičních rivalů  stály na bitevním poli i 2 týmy v barvách kolobezky-plzen.cz, sestávající z našich příznivců.

Jeden z dalších týmů závod absolvoval na koloběžce z naší půjčovny koloběžek.

Tři stroje z naší půjčovny tak ujely bez jediného zaváhání celkem 1308,6 km. Jedno píchlé kolo se přeci nepočítá :-)

A jak závod probíhal?

Před samotným startem proběhla rozprava, při níž se závodníci dozvěděli, co je čeká. Nejprve noční okruh kolem Sv.Jiří. Jakmile se rozední, bude následovat delší denní okruh přez Bukovec. Jeden závodník z každého týmu musí také absolvovat vrchařský okruh na Chlum.

Ke startu připravit pozoooor.....Trhni nohou!!!!!

Točna, kde probíhalo předávání koloběžek ve dne...

...v noci.

V noci to byla dřina....

….a ve dne taky. Dojet okruh, ...

...předat koloběžku,...

...a stisknout tlačítko počítadla okruhů.

Sčítací zařízení...

...a infopanel závodu.

Tým kolobezky-plzen.cz/1

Tým kolobezky-plzen.cz/2

V blízkosti startu a cíle závodu nesměl chybět náš stan s koloběžkami, který sloužil i jako zázemí našich týmů...

...s polní expozicí koloběžek.

Diváci mohli naše koloběžky vyzkoušet...

...a spolu se závodníky se přihlásit do tomboly závodu, kde měli všichni šanci vyhrát koloběžku KOSTKA věnovnou firmou Kostka-kolobka s r.o., nebo některou z dalších cen věnovaných naší firmou KOLOBĚHsport.

Bez ohledu na pořadí ve výsledkové tabulce je jasné, že vyhrál každý, kdo byl u toho. 24 hodin strávených kolem koloběžek je něco, na co se jen tak nezapomíná. Před vlastním závodem se někteří účastníci navzájem ani neznali a v jeho průběhu vznikla spousta nových přátelství. Za to vše děkujeme Jakubovi Marešovi a jeho organizačnímu týmu.

Atmosféra závodu byla skvělá a v průběhu závodu dokonce padl návrh závod o 24 hodin prodloužit.

Prý to ale neprojde :-). Tak za rok se snad potkáme i s vámi.