8. dubna 2012

Víkend s koloběžkou

Víkend s koloběžkou proběhl i přes opravdu aprílové počasí. Během dvou dnů jsme zažili chumelenici i hřejivé sluníčko několikrát za den. Nic ale nezabránilo koloběžkářům, aby vyzkoušeli naše koloběžky. A že jich bylo dost. Děkujeme všem návštěvníků a těšíme se na další setkání.


Aprílové počasí nám dalo zabrat, ale nenastala situace, se kterou bychom si nevěděli rady. Že se návštěvníkům akce líbila soudíme podle toho, že se někteří přišli na koloběžkách projet v sobotu i v neděli a přivedli sebou své přátele a rodinné příslušníky.


Toto není tmavá fotografie, to bylo tmavé nebe, ze kterého po chvíli i pršelo.


No řekněte, není to pěkné?Na koloběžkách je stále co objevovat.Když máte s kolobkou naježděno, může to vypadat takhle.Shodli jsme se na tom, že KOSTKA HILL PRO je opravdu moc povedený stroj.


Jednoznačně nejúspěšnější jezdec na koloběžce bez řídítek - Gauswheel.


Děkujeme všem návštěvníkům. Zájem o koloběžky a atmosféra jakou jsme zažili je pro nás velkým povzbuzením pro příští akce a jsme přesvědčeni, že se máme na co těšit. 26. a 27. května vám ve spolupráci s firmou AZUB, výrobcem lehokol, ležatých tříkolek a dovozcem skládacích kol zn. TERN připravujeme další nevšední zážitky. Pozvánku naleznete v nejbližších dnech na našem webu a jste-li u nás registrovaní, tak i ve vaší mailové schránce. Registrace

Žádné komentáře:

Okomentovat